Alt – Ekstremite Rekonstrüksiyonu

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Alt – Ekstremite Rekonstrüksiyonu

Alt esktremitede doğuştan gelen veya çeşitli faktörlere bağlı olarak sonradan oluşan eğrilik, kısalık, kaynamama veya enfeksiyon gibi pek çok problemin çözümünde kullanılan alt – ekstremite rekonstrüksiyonu, plastik cerrahinin bir başlığıdır.

Sağlık ve estetik kaygılardan dolayı tercih edilen bu yöntem sayesinde alt ekstremitedeki bozukluk giderilmektedir. Halk arasında çarpık bacak olarak tanımlanabilen sorunun çözümü, alt – ekstremite rekonstrüksiyonudur.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Alt – Ekstremite Rekonstrüksiyonu Ameliyatı Sonrası

Alt – ekstremite rekonstrüksiyonu operasyonu pek çok farklı yöntemle yapılmaktadır. Alanında uzman ve profesyonel plastik cerrahi tarafından gerçekleştirilen işlem, başarıyla sonuçlanacaktır. Alt eksremitedeki kısalık veya eğrilik problemlerin giderilmesi sonucunda kendinizi rahat ve sağlıklı hissedeceksiniz.

Operasyon sonrasında kısa bir sürede ayağa kalkabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Ancak günlük hayatınıza dönmeniz ve kısa bir sürede ayağa kalkabilmeniz iyi ve doğru bir teknikle uygulanmış operasyona bağlıdır. Ayak rekonstrüksiyonu tedavisinde de olduğu gibi, uygulama sonrasında hasta takibinin iyi yapılması gerekir. Hastanın da doktorun önerilerine harfiyen uyması, iyileşme sürecini hızlandırır.

Alt – Ekstremite Rekonstrüksiyonu Sonrası Görülen Değişimler

Alt – ekstremite rekonstrüksiyonu sonrasında kısalık veya eğrilik problemleri giderilir. Kısalık durumunun giderilmesi için bacak kemiklerini uzatılmaktadır. Uygulanan işleme bağlı olmakla birlikte doktorun önerilerine uyulduğunda iyileşme süresi hızlanır.

Alt – ekstremite rekonstrüksiyonu ameliyatının ardından sağlığınızı ve estetik görünümünüzü olumsuz etkileyen durumlardan kurtularak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Kendinize güvenizin artar ve sosyal hayatınızı kısıtlamazsınız.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  yara izi tedavisi

  Yara İzi
  Tedavisi

  Uzman ve alanında tecrübeli ekibimiz sayesinde isteyen vücut formlarından kurtulun.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/fleksor-tendon.jpg

  Fleksör Tendon
  Cerrahisi

  Uzman hekimlerimizin yardımıyla estetik ve dolgun göğüslere sahip olmak artık çok kolay.

  ayak rekonstrüksiyonu

  Ayak Rekonstrüksiyonu

  Meme onarımı ile fiziksel açıdan daha iyi bir görünüm sağlarken ruhsal olarak da motive olun.

  yarık dudak

  Yarık Damak-Dudak
  Tedavisi

  Meme küçültme estetiği ile sizi rahatsız etmeyen ideal ölçüde göğüslere hemen sahip olun.

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.