Meme Büyütme

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Meme Büyütme

Estetik cerrahinin en çok tercih edilen operasyonlarından meme büyütme diğer bir adıyla silikon implant, yağ enjeksiyonu ve protezlerle yardımı ile küçük memelere sahip olan kişilerin memelerinin istediği boyuta getirilmek üzere yapılan işlemdir. Çift veya tek taraflı olarak gelişme kusurunun olması veya hamilelik sonrası kilo alıp vermeye bağlı olarak memelerin hacmini kaybetmesi sonucunda küçülmesi, kişileri meme büyütme ameliyatına itebilir ve meme büyütme estetiği sonucunda kişiler daha dolgun, iri memelere kavuşabilir.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Meme büyütme fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak belirlenmektedir. Yapılacak işlem, silikonun markası gibi faktörler fiyatların değişiklik göstermesinde etkilidir. Her yıl önceki yıla göre artış gösteren meme büyütme ameliyatı ile, istediğiniz ve hayallerinizdeki memelere kavuşabilirsiniz. Böylelikle hem medikal hem de estetik olarak daha büyük ve dolgun memeleriniz olabilir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme büyütme ameliyatı hem estetik hem de medikal olmak üzere farklı sebeplerden dolayı yaptırılabilir. Memelerinin küçük olduğunu düşünen kişiler, vücuttaki orantısızlığı gidermek ve kalça göğüs oranını düzeltmek için tercih edebilir. Meme kanseri veya doğuştan eksik meme olması durumlarında memeyi yeniden oluşturmak için meme büyütme ameliyatı yaptırılır.

Gebelik sonrası memelerinin hacmini kaybettiğini düşünen kişiler de tercih edebilir. Bu durumda meme büyütmenin yanında meme dikleştirme ameliyatı da gerekebilir. Memelerin simetrik olmadığı durumlarda meme büyütme ameliyatı ile küçük memeye büyütülerek memeler eşit boyutlara getirilir.

Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme büyütme ameliyatında genel anestezi kullanılır ve küçük bir kesi uygulanarak implantın yerleştirileceği bir alan oluşturulur. İmplantın yerleştirilmesinin ardından kesi dikilerek bandajlanır. Yaklaşık bir iki saat arası süren ameliyattan sonra fazla kan ve sıvının boşaltılması için cilt altına küçük bir tüp bağlanabileceğinden bir gün hastanede kalınabilir.

Meme Büyütme Ameliyatı Sonrasındaki Süreç?

Meme büyütme operasyonu sonucunda ağrı, şişlik ve morluklar birkaç hafta sonra ortaya çıkabilir. İmplantlara destek sağlamak ve konumunu korumak için spor sütyeni veya sıkıştırma bandajı kullanılması gerekir. Meme büyütme ameliyatı öncesi sonrası süreçlerde doktorunuzun verdiği talimatlara uyduğunuz takdirde daha kolay süreci atlatırsınız.

Meme büyütme ameliyatından sonraki birkaç haftalık süreçte memelerinize darbe gelmemesine karşı özenli davranmalı ve kan akışınızı, nabzınızı yükseltecek aktivitelerden uzak durulmalıdır. Erimeyen dikişler kullanıldıysa 10 ve 12 gün sonra dikişleriniz alınır. Fiziksel olarak sizi zorlayacak bir işiniz yoksa bir hafta sonunda işinize dönebilirsiniz. Meme büyütme ameliyatı genel olarak kalıcı ve iyi sonuçlar verir fakat İstanbul meme büyütme operasyonlarında popüler bir şehir olmakla beraber cerrahınızı iyi seçmeniz gerekir.

Meme Büyütme Estetiği ile Doğru Bilinen Yanlışlar

Meme büyütme, kalıcı bir işlem değildir bilgisi yanlıştır. Aksine meme büyütme işlemi kalıcı bir işlemdir, yerleştirilen silikon protezler erimez veya küçülmez. Meme estetiği sonucunda sahte bir görünüm kazanılır düşüncesi de tamamen yanlıştır. Doğal meme büyütme ameliyatı ile sahte bir görünüm kazanılmaz ve gerçeğinden ayırt edilemez. Vücut yapısınıza uygun ve istediğiniz ölçülerde meme büyütme ameliyatı ile doğal memelere sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Meme büyütme ameliyatı kaç yaşından itibaren yapılabilir?

  Meme gelişiminin tamamlandığı 18 yaşından itibaren, ameliyata engel bir sağlık problemi olmayan kişilere meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

  Meme büyütme ameliyatının fiyatı ne kadardır?

  Meme büyütme fiyatı, pek çok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Meme büyütme ameliyatı sonrası iz kalır mı?

  Kesinin yapıldığı yerdeki iş zamanla vücut teninin rengine döner ve çoğu kişide fark edilmeyecek derecede silik görünür.

  Meme büyütme ameliyatı sonra emzirilebilir mi?
  • Silikon, meme bezinin içine değil meme bezi altına veya kas altına yerleştirildiği için ameliyattan sonra emzirmeyle ilgili bir problem yaşanmaz.
  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/yuz-estetigi-2.jpg

  Yüz
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/burun-estetigi-2-1.jpg

  Burun
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/meme-kucultme-2.jpg

  Meme
  Estetiği

  karin germe

  Karın
  Germe

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.