Perine Rekontrüksiyonu

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Perine Rekontrüksiyonu Nedir?
Regen Turkey Clinic

Vajinanın arka duvarı ile makat arasındaki bölgeye perine, perineum adı verilir. Pelvik taban kaslarının önemli destek olan perine, ayrıca gaz tutma ve gaita tutma fonksiyonları için oldukça önemlidir.

Perinedeki yırtıkların tedavi edilmesi, perineye daha estetik bir görünüm kazandırılması ve perinenin işlevsel problemlerinin giderilmesi amacıyla perine rekonstrüksiyonu ameliyatı yapılmaktadır. Plastik cerrahi tarafından yürütülen bu operasyon, estetik ve sağlık kaygılarıyla yapılmaktadır. Genital estetik operasyonları içerisinde yer alan perine rekonstrüksiyonu ameliyatı uygulanırken diğer genital estetik ameliyatları da eş zamanlı olarak yapılabilir.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Perine Rekonstrüksiyonu Neden Yapılır?

Travmalar, cilt kanseri perine bölgesinde defeklerin oluşumuna neden olabilir. Diyabetik ayak gibi problemlere neden olan şeker hastalığı, perine bölgesinde iyileşmeyen yaraların oluşumuna da sebep olabilmektedir.

Perine bölgesinde sorun olan herkese uygulanabilir. Perine rekonstrüksiyonu sonrasında perine işlevini yerine getirebilir bir hale gelirken aynı zamanda estetik bir görünüme de sahip olur. Hem işlevsel hem de estetik açıdan perine rekonstrüksiyonu ameliyatı yaptırılmaktadır.

Perine Rekonstrüksiyonu Nasıl Yapılır?

Şeker hastalığı sebebiyle oluşan iyileşmeyen yaralardaki ölü dokular temizlenir ve en uygun olan rekonstrüksiyon yöntemiyle doku defekti kapatılır. Kanser riski bulunan kişilerden ise, biyopsi alınarak operasyon buna göre planlanır. Kadın doğum ya da üroloji doktorlarının da perine rekonstrüksiyonu ameliyatına görmesi gerekebilir. Kanserli doku çıkarıldıktan sonra parça patolojiye gönderilir ve uygun yöntemle defekt kapatılır. Büyük ve derin defektlerin kapatılması için doku nakli gerekmektedir ancak küçük defektlerin kapatılması daha kolaydır.

Alanında uzman hekim tarafından gerçekleştirilmesi, perine rekonstrüksiyonu ameliyatının olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Ayrıca ameliyat sonrası hasta takip edilmelidir. Yara izinin temiz tutulması gerekir. Temiz tutulmazsa yara oluşumu tekrarlayabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  çarpık bacak tedavisi

  Alt - Ekstremite
  Rekonstrüksiyonu

  Uzman ve alanında tecrübeli ekibimiz sayesinde isteyen vücut formlarından kurtulun.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/fleksor-tendon.jpg

  Fleksör Tendon
  Cerrahisi

  Uzman hekimlerimizin yardımıyla estetik ve dolgun göğüslere sahip olmak artık çok kolay.

  ayak rekonstrüksiyonu

  Ayak Rekonstrüksiyonu

  Meme onarımı ile fiziksel açıdan daha iyi bir görünüm sağlarken ruhsal olarak da motive olun.

  yarık dudak

  Yarık Damak-Dudak
  Tedavisi

  Meme küçültme estetiği ile sizi rahatsız etmeyen ideal ölçüde göğüslere hemen sahip olun.

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.