Burun Ucu Estetiği

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Burun Ucu Estetiği

Burun yapısında herhangi bir bozukluk hatta kemer bile olmamasına rağmen burun ucundaki bozukluk estetik görüntüyü bozabilir. Burun estetiği ameliyatları içerisinde yer alan burun ucu estetiği, burnun yapısında herhangi bir bozukluk olmayan sadece burun ucu düşüklüğü, genişliği problemlerin giderilmesi için uygulanan işlemdir.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Burun ucu estetiğinde burnun kemik veya kıkırdak yapısına müdahale edilmez, yalnızca burun ucundaki şekil bozukluğunun giderilmesi için dokunuşlar yapılır. Bu sebeplerden dolayı diğer estetik operasyonlara oranla daha kolay ve daha kısa sürede tamamlanan bir işlemdir.

Burun Ucu Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Fiziksel gelişimini tamamlamış ve psikolojik açısından sağlıklı olan her bireye, burun ucu estetiği yapılabilmektedir. Fiziksel gelişimin tamamlanması bireyden bireye değişiklik göstermekle birlikte 16 ila 18 yaş aralığında tamamlanmaktadır. Gerekli görüldüğü acil durumlarda, bu yaşlardan önce da müdahale edilebilmektedir. Kemik gelişiminin tamamlandığı yaşlardan itibaren burun ucu estetiği yapılabilmektedir.

Burun ucu düşüklüğü olan, burnu asimetrik olan, burun ucu geniş olan kişilere uygulanabilir. Burnu kemerli olan kişiler için farklı estetik cerrahi işlemleri de önerilmektedir.

Burun Ucu Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun ucu estetiği öncesi, kişilere öncelikle fiziki muayene yapılır. Kişinin burun fotoğrafları farklı açılardan çekilerek, beklentiler ve öneriler dahilinde en uygun burun ucu tasarlanır. Ardından ameliyat için uygun bir tarih belirlenir.

Sarkık burun ucu estetiği öncesi; kan sulandırıcı ilaçlar ve bitki çayları bırakılmalı, aynı şekilde sigara kullanımı bırakılmalı, kullanılan ilaçlar hakkında doktora bilgilendirilmelidir.

Burun Ucu Estetiği Nasıl Uygulanır?

Kapalı teknikle uygulanan burun ucu estetiği sonrası, dışarıdan herhangi dikiş veya iz görünmez. Genellikle lokal anesteziyle uygulanmakla birlikte genel anesteziyle de uygulanabilir. Gerek görülmesi takdirde ameliyattan sonra atel veya silikon bantlar takılabilir.

Burun ucu estetiği ameliyatı, 30 ila 60 dakikada tamamlanabilmektedir.

Burun Ucu Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrası kişiler aynı gün taburcu edilmektedir. Şişlik ve morluk oluşumu düşük ihtimallidir. Soğuk kompres uygulanması ve başın yüksekte tutulması iyileşme süresini kısaltır. Koruyucu bantlar ve ateller bir hafta sonra çıkartılır. 3 ay içerisinde iyileşme görülebilir ancak tam iyileşme için 6-12 ay beklenmesi gerekir.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Burun ucu estetiği fiyatları ne kadardır?

  Burun ucu estetiği fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek burun ucu estetiği 2021 fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Burun ucu estetiği ameliyatı ne kadar sürer?

  Burun ucu estetiği ameliyatı ortalama olarak 30 – 40 dakika aralığında sürmektedir.

  Burun ucu estetiği ağrılı ve acılı bir operasyon mudur?

  Burun ucu estetiği öncesinde verilen ilaçlardan dolayı ameliyat esnasında herhangi bir ağrı ve acı hissedilmemektedir.

  Burun ucu estetiğinde yaş sınır var mıdır?
  • Erkeklerde 18 yaşından, kızlarda ise 16 yaşından önce yapılması önerilmemektedir. İleriki yaşlar için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.
  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/yuz-estetigi-2.jpg

  Yüz
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/burun-estetigi-2-1.jpg

  Burun
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/meme-kucultme-2.jpg

  Meme
  Estetiği

  karin germe

  Karın
  Germe

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.