Dolgu Uygulamaları

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Dolgu Uygulamaları

Çevresel faktörlere, genetik faktörlere, yaşa bağlı olarak ciltte oluşan kırışıklık, sarkma, yaşlanma gibi durumları gidermek için dolgu uygulamaları tercih edilmektedir. Kırışıklar ve cilt çizgilerin giderilmesinde en çok tercih edilen medikal uygulamalar arasında yer alan dolgu uygulamaları, cildin gençleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Daha genç görünmek isteyen, kırışıklarından rahatsızlık duyan kişiler arasında her geçen gün yaygınlaşan bir yöntemdir. 

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Kırışıkları doldurur, kıvrımları belirginleştirir, dolgunluk katar. Yaşlandıkça cilt elastikiyetini kaybeder ve böylece sarkmalar, kırışıklıklar oluşur. Bu görünümü ortadan kaldırmak dolgu uygulamalarıyla artık çok kolay. Yaşlanma belirtilerini yok ederek daha geçn görünebilirsiniz. Dolgu uygulamalarına genellikle kırışıkları gidermek, dudak büyütmek, cilt kontorunu düzeltmek için başvurulur.

Dolgu Uygulamaları Hangi Bölgelere Uygulanır?

Dolgu uygulamaları vücudun pek çok bölgesine uygulanabilmektedir. Dudak çizgisini belirginleştirmek ve dudakları büyütmek için dudak dolgusu uygulanabilir. Elmacık kemiğini belirginleştirmek, alın çizgilerini yok etmek, mimiklerin kullanılmasına bağlı olarak oluşan çizgileri doldurmak için dolgu uygulamaları tercih edilebilir. Kaşlara hacim vermek amacıyla kaşlara, çökük yaralar için yaralara, burun ucu düşüklüğünü kaldırmak için burna, dolgu uygulamaları uygulanabilir. 

Kısaca yüzün her bölgesine uygulanabilen dolgular, memeleri de büyütmek ve şekillendirmek için kullanılmaktadır.

Dolgu İşlemleri Ne İşe Yarar?

Dolgu işlemleri; çukurların, ince kırışıklıkların ve çizgilerin doldurulmasına yardımcı olmaktadır. En çok tercih edilme nedenlerinden birisi de, yüzde herhangi bir iz bırakmadan kişiye genç bir görünüm kazandırmasıdır. Cerrahi müdahale gerekmeden burun estetiği dolgu uygulamalarıyla da yapılabilmektedir. Dolgu işlemlerinde en çok tercih edilen bölgelerin başında dudak gelmektedir. Büyütmek, şekillendirmek için kullanılan dudak dolgusu sayesinde dudaklar hacimlenir, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşur. 

Hacmini kaybetmiş yanaklara da uygulanan dolgu işlemleri sayesinde, kişinin yorgun ve donuk görünümü gider. Onun yerini daha genç, dolgun ve enerjik bir görünüm alır. Ayrıca yüz hatları belirginleşerek yüz yukarı kalkar.

Dolgu Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulamaları son derece acısız, ağrısız ve zahmetsizdir. İşlem sırasında herhangi bir acı oluşmaması için anestezik kremler uygulanır. Uygulama süresi ortalama 20 dakikadır ve işlem sonrasında kolaylıkla günlük hayatınıza dönebilirsiniz. 

Uygulama bölgesine enjekte edilecek dolgu hazırlanır ve enjekte edilir. Kişinin ihtiyacına göre bazen bir noktaya bazen birkaç noktaya uygulama yapılabilir. Birkaç gün sonra dolgu yerine oturmuş olur ve kendinizi daha gençleşmiş olarak göreceksiniz.

Dolgu Uygulamaları Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dolgu uygulamaları sonrasında şişlik, ödem gibi durumlar oluşabilir. Buhar odası, hamam, sauna gibi ortamlara girilmemesi gerekir. Uygulamanın ardından yüz üstü yatılmaması gerekir. Doktorunuzun tavsiyelerine harfiyen uyarak daha etkili sonuçlarla karşılabilir ve kalıcılık süresini uzatabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Dolgu uygulamaları ne kadar sürer?

  Dolgu uygulamaları ortalama 10 dakika ila 30 dakika sürmektedir. Uygulanacak işleme bağlı olarak değişiklik gösterir.

  Dolgu uygulamalarının yan etkisi var mı?

  Uygulamadan sonra kızarıklık ve morarma oluşabilir. Hijyenik ve güvenilir bir ortamda uygulandığı takdirde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

  Dolgu uygulamaları ne kadar kalıcıdır?

  Uygulanan dolgu işlemleri 6 aydan 18 aya kadar kalıcılık sağlayabilir. 

  Estetik dolgu fiyatları ne kadardır?

   

  Uygulanacak bölgeye ve doza bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Estetik dolgu fiyatları 2021 için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/botoks-nedir.png

  Oxygeno Cilt Bakımı

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/yuz-estetigi-2.jpg

  Yüz
  Estetiği

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.