Dudak Estetiği

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Dudak Estetiği

Dudak estetiği, günümüzde estetik cerrahi operasyonların en çok tercih edilen işlemleri arasında yer alır. Dudaklar doğuştan biçimsiz, ince ya da büyük olabilir ve zamanla dolgunluğunu kaybedebilmektedir. Dudak estetiği tedavileri sonrasında sadece estetik olarak harika görünüme kavuşulmaz aynı zamanda kişide ruhsal olarak iyileşmede meydana gelir, kişi kendini daha iyi hisseder. Dudakları ince ve küçük olan kişiler, dudak dolgunlaştırma estetiğini tercih ederken; gerekenden daha büyük dudaklara sahip olan kişiler, dudak küçültme estetiğini tercih edebilirler.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Dudak estetiği İstanbul şehrinde en çok tercih edilen işlemlerdendir. Dudak estetiği yaptırmak istediğiniz cerrahı ve kliniği seçerken oldukça titiz davranmanız gerekir yoksa doğal olmayan dudaklara sahip olabilirsiniz. Doğal dudak estetiği için titiz araştırmalar yapmalı ve ne istediğinizi, sonucunu bilmelisiniz.

Dudak Estetiği Kimlere Uygulanır?

Dudakları doğuştan yapısal olarak ince ve biçimsiz olan kişiler, kalın ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kişiler ve dolgunluğunu yitiren dudaklarını yeniden dolgunlaştırmak isteyen kişiler dudak estetiği yaptırabilir. Dudak estetiği, normalden kalın dudaklara sahip olan kişiler tarafından da dudak küçültme işlemi için tercih edilmektedir.

Ayrıca dudak kanseri nedeniyle dudaklarının bir kısmı alınmış kişiler de dudak estetiği sayesinde yeni dudaklara kavuşabilir. Bu durumda estetik görüntüden ziyada sağlık ön plandadır. Genel olarak dudak gelişiminin tamamlandığı 18 yaşından itibaren dudak estetiği yaptırılması önerilir.

Dudak Estetiği Öncesi

Dudak estetiği öncesinde doktorunuzla birlikte dudaklarınızın özelliklerinizi analiz etmeniz ve işlemin ne düzeyde olacağını saptamanız, dudak estetiği ameliyatının sonucu için oldukça önemli bir adımdır. Kişinin yüz ifadesini direkt olarak etkileyeceği için burun estetiği kadar incelikle analiz edilmelidir. Böylece hayallerinizdeki gibi ve doğal dudaklara kavuşursunuz.

Uygulama öncesinde; dudaklarınızın nasıl görüneceğine, beklentilerinize ve uygulanacak yönteme yönelik doktorunuzla görüşme sağlamalısınız.

Dudak Estetiği İşlemleri Nasıl Uygulanır?

Kalıcı dudak estetiği işlemi, cerrahi bir işlem olup kişinin durumuna ve isteğine bağlı olarak genel ya da lokal anestezi uygulanarak yapılmaktadır. Kişinin kendi yağının cerrahi işlem ile alınarak dolgu amaçlı kullanılmasıdır. Dolgu malzemeleri ile yapılan dudak estetikleri yılda en az bir kere tekrarlanması gerektiğinden kalıcı bir işlem olmamakla beraber dudağı dolgunlaştırmak, belirginleştirmek için sıklıkla kullanılır.

Belirgin dudaklar için yapılacak estetik ameliyatlarda, dudak içerisinde yapılan kesi ile içeri alınır ve dudak boyu kısaltılabilir. Kısaltma işlemleri burun altında gizlenen izlere sebep olabilirken ağız içinden yapılan kesiler dışarıdan belli olmamaktadır. Yapılacak işleme göre ameliyat süresi değişiklik göstermektedir.

Dudak Estetiği Ameliyatı Sonrası

Dudak estetiği ameliyatı sonrası dudaklarda şişlik, ödem ve kızarıklık oluşabilir. Bir hafta içinde azalan bu durumlar iki hafta içinde tamamen geçer. İyileşme sürecinde soğuk ve sıcak hassasiyeti artacağından dolayı ılık besinler tüketilmelidir ve sıvı besinlerin pipetle tüketilmesi önerilir. Ayrıca aşırı gülme ve mimiklerden de kaçınılmalıdır. Birkaç ay içinde tamamen iyileşme gerçekleşir.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Dudak estetiği sonrası ağrı olur mu?

  Kişiden kişiye değişmekle beraber dudak estetiği sonrasında ağrı, şişlik, ödem yaşanabilir. Ağrı kesicilerle desteklenerek ağrı azaltır.

  Dudak estetiği sonrası iz kalır mı?

  Dolgu gibi işlemlerde iz kalmamakla beraber dudak kısaltma, kalınlaştırma gibi işlemlerde iz kalabilir fakat zamanla bu iz cildin rengini alır ve silikleşir.

  Dudak estetiğinden ne kadar sonra işe dönülebilir?

  Dudak estetiği ameliyatından sonra iki üç gün içinde işinize dönebilirsiniz.

  Dudak estetiği fiyatları ne kadardır?
  • Uygulanacak yönteme, dudak yapısına bağlı olarak doktor tarafından muayene edildikten sonra belirlenir. Daha net bilgi almak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/yuz-estetigi-2.jpg

  Yüz
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/burun-estetigi-2-1.jpg

  Burun
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/meme-kucultme-2.jpg

  Meme
  Estetiği

  karin germe

  Karın
  Germe

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.