Cilt Gençleştirme

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Cilt Gençleştirme Nedir?

Hava kirliliği, güneş, yaşlanma gibi pek çok çevresel ve genetik faktörler cildi yıpratmaktadır. Yıpranan cilt ise, sarkar ve kırışıkların oluşumuna neden olur. Oluşan bu durumlar kişiyi olduğundan yaşlı göstermekte ve yüze yorgun bir ifade katmaktadır. Gelişen tıbbi teknoloji sayesinde artık yorgun ve yaşlı görünümden kurtularak genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt gençleştirme ile kırışıklıklarınızdan, lekelerinizden kurtulup biyolojik yaşınızı saklayabilirsiniz. Medikal uygulamalar arasında yer alan yüz gençleştirme, günümüzde ameliyatsız olarak da gerçekleştirilmektedir. Böylece cerrahi bir işlem olmadan cilt kusurlarından kurtulabilir ve daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Ameliyatsız yüz gençleştirme sayesinde konforlu ve güvenli bir şekilde, cildinizin parlaklığını, canlılığına geri kazanabilirsiniz.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme Uygulamasının Kullanım Alanları

Öncelikle cilt kırışıklıklarının giderilmesi için tercih edilen cilt gençleştirme uygulamaları sayesinde cilt yenilir ve cildin kalitesi artar. Yaşa ve kiloya bağlı olarak boyun, yüz ve dekolte bölgesinde oluşan sarkmaların toparlanmasında, kilo alıp vermeye ve hamileliği bağlı olarak oluşan çatlakların tedavisinde, gözeneklerin sıkılaştırılmasında sıklıkla bu yöntemlerden faydalanılmaktadır. Ayrıca yara izi tedavisi, cilt lekelerinin tedavisi, sivilce izlerinin tedavisi gibi ciltte oluşan problemlerin tedavisinde kullanılmaktadır. İşlemden sonra iyileşme sürecinin kısa olması ve pek çok cilt probleminde başarılı sonuçlar göstermesinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri

Cilt gençleştirme yöntemleri arasından en çok tercih edilen yöntemler; altın iğne yüz gençleştirme, mezoterapi, cilt gençleştirme, ozon tedavisi yüz gençleştirme, PRP, lazerle yüz germedir. Farklı cilt tiplerine ve problemlerine özel olarak geliştiren bu yöntemler arasında cildinizin ihtiyacı olan işlemi seçebilir ve güvenle uygulatabilirsiniz. Bahsedilen cildi ve yüzü gençleştirme yöntemlerinin bazıları, günlük rutinde kullanılan krem, serum gibi ürünlerden daha fazla derin tabakalara ulaşabilmekte ve böylece daha etkili sonuçlar verebilmektedir.

Cilt Gençleştirme Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

Teknolojik cihazlarla cilt gençleştirme yöntemlerini uygulamak artık çok konforlu olsa da uygulama öncesinde anestezik krem kullanarak acı ve ağrı hissi en aza indirilmektedir. Her yöntemin kendine hasa uygulama biçimi bulunmaktadır. Kırışıklık, cilt lekeleri, akne ve yara izlerinin giderilmesi ile daha genç bir cilde kavuşulması sağlanmaktadır. Cilt yenileme işlemleri sonrasında kişiler rahatlıkla günlük hayatlarına devam edebilirler. Uygulama bölgesinde geçici olarak kızarıklık, şişlik oluşabilir. Uygulama sonrasında güneşten korunmalı ve nemlendirici kullanılmalıdır.

Cilt Gençleştirme Uygulamalarırı Kimlere Uygulanabilmektedir?

Her yöntemin farklı uygulama tekniği olduğu için şartlar yöntemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Cilt yaşlanması, sarkması sorunu yaşayan kişiler tarafından bu yöntemler tercih edilmektedir. Lazer sakıncası bulunmayan, cilt hastalığı olmayan kişilere uygulanabilmektedir. Güneşten aşırı görmüş ve hassas cilde sahip olan kişilere uygulanması önerilmemektedir. Bu konudaki en doğru kararı doktorunuz verecektir. Gerekli muayeneler yapıldıktan sonra en uygun yönteme karar verilecek ve hayalini kurduğunuz cilde kavuşmaya adım atacaksınız. 

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Yüz gençleştirme uygulamaları kaç seans uygulanmaktadır?

  Uygulanacak işleme ve cilt tipinize bağlı olarak değişmekle birlikte en az 3 seans sürebilmektedir.

  Cilt gençleştirme uygulamaları kalıcı mıdır?

  2 ila 3 yıl kalıcılığı olan uygulamalar sonucunda 10 yıl önceki sağlıklı görünümünüze sahip olabilirsiniz.

  Cilt gençleştirme uygulamaları her cilt tipine uygulanabilir mi?

  Cilt hastalıklarına sahip olan ciltler haricinde her cilt tipine uygulanabilmektedir.

  Yüz gençleştirme fiyatları ne kadardır?

   

  Uygulanacak yönteme, seans sayısına ve cildin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/botoks-nedir.png

  Oxygeno Cilt Bakımı

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/yuz-estetigi-2.jpg

  Yüz
  Estetiği

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.