Medikal Uygulamalar

Hastalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve steril ortamalarda birinci sınıf ekipmanla, sağlığınızı riske atmadan operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

Günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış ekipmanlarla tedavilerimizi gerçekleştirmekteyiz
Tüm hizmetelerimizi yerelde ve dünyanın birçok bölgesinde operasyonlara katılmış, alanında uzman hekim kadromuzla sürdürmekteyiz.

Regen Turkey Clinic
Medikal Uygulamalar Nelerdir?

Vücudun, cildin ve yüzün estetik bir görünüm kazanmasının yanı sıra daha genç ve sağlıklı görünmesi için uygulanan işlemlere medikal uygulamalar denir. Ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme, lazer tedaviler, dolgu uygulamaları; medikal estetik uygulamalarının alt başlıklarıdır. Farklı uygulama yöntemleri ve prosedürlerle uygulanan medikal uygulamalar kişinin estetik kaygısını gidermekle birlikte onarıcı ve tedavi edici özelliklere sahiptir. Cerrahi müdahaleye ve genel anesteziye gerek duyulmadan yapılması en önemli özelliklerindendir.

Uzman hekimlerimize 0212 481 22 880530 542 46 95 telefon numarasından ulaşabilir veya randevu almak ve adres tarifi almak için tıklayabilirsiniz.

Çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak oluşan deformelerin onarılması ve tedavi edilmesi için medikal uygulamalardan yardım alınmaktadır. Her ihtiyaç için farklı bir medikal uygulama yöntemi uygulanmaktadır. Uygulanmasının konforlu ve kolay olmasından dolayı günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

Medikal Estetik Uygulama Yöntemleri

Genellikle yaşın ilerlemesine bağlı olarak oluşan kırışıklıkların giderilmesinde yüz germe uygulamaları, daha dolgun ve canlı bir yüze, yanaklara ve dudaklara sahip olmak için dolgu uygulamaları yapılmaktadır. Pek çok estetik sorunun giderilmesi imkan sağlayan yöntemler bulunmaktadır. Medikal estetik uygulamaları kapsamında; çatlak ve leke tedavisi, botoks uygulamalarıi dolgu uygulamaları, lazer uygulamalar, cilt bakımı, göz altı tedavisi, yüz germe ve cilt gençleştirme uygulamaları yapılabilmektedir.

Medikal Uygulamaların Avantajları Nedir?

Cerrahi bir müdahale gerektirmemesi ve uzun bir iyileşme sürecinin bulunmamasından dolayı medikal estetik uygulamalar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Genel anesteziye gerek duyulmadan uygulanması ve kişinin aynı gün günlük hayatına dönebilmesi, medikal uygulamaların avantajlarındandır. Ayrıca acısız ve ağrısız bir işlem olması, etkili sonuçlar vermesi ve enfeksiyon riskinin en az seviyede olması medikal uygulamaların tercih edilebilirliğini arttırmıştır.

Medikal uygulamalar sonrası oluşabilecek komplikasyonlar ve risk durumunlarının en alt seviyede olması, medikal uygulamalara olan talebi arttırmaktadır.

Medikal Uygulamaların Cerrahi Operasyonlardan Farkı

Genetik ve çevresel etkilere bağlı olarak oluşan kırışıklıklar, gözenekler, lekeler, yıpranmalar kişiyi rahatsız ederek sosyal hayatını etkileyebilmektedir. Bu durumların giderilmesi için kişiler bazı işlemlere başvurmaktadır. Genellikle bu tür sorunlardan kurtulmak için ameliyatsız uygulamalara yönelmektedir. Bu uygulamaları ise, medikal estetik uygulamalar oluşturur.

Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kişinin olduğundan daha genç görünmesi, daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olması sağlanır. Lokal anestezi uygulanarak acısız ve ağrısız olarak gerçekleştiren medikal uygulamalar, cerrahi yöntemlere oranla daha uygun fiyatlıdır.

En Çok Tercih Edilen Medikal Uygulamalar

Kadınlar ve erkekler tarafından en çok tercih edilen medikal uygulamaların başında yüz germe ve cilt gençleştirme işlemleri gelmektedir. Dudak dolgusu, göz altı ve yüz ışık dolgusu gibi işlemler yer almaktadır. Tercih edilen medikal uygulamalar sonrası kişler daha genç ve sağlıklı bir görünüme sahip olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi istediğiniz zaman arayın
0212 481 22 88
0530 542 46 95
Veya mail gönderin
info@regenturkey.com
randevu@regenturkey.com

Randevu Al

Siz değerli hastalarımız için uzman doktorlarımızla her zaman sizlerin hizmetindeyiz.

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Sikca-sorulan-sorular.jpg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hastalarımızın en çok sorduğu soruları cevaplamaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için bizi arayın.

  Medikal estetik uygulamaları acılı ve ağrılı işlemler midir?

  Medikal uygulamalar öncesinden anestezik kremler uygulandığı için işlem sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmemektedir.

  Medikal uygulamaların fiyatları ne kadardır?

  Uygulanan işleme, seans sayısına, cilt problemine bağlı olarak medikal estetik uygulamaların fiyatları değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Medikal uygulamaların etkileri kalıcı mıdır?

  Medikal uygulamalar arasından yapılan işleme bağlı olarak kalıcılık süresi değişmektedir. 1 yıldan 3 yıla kadar kalıcı olan uygulamalar mevcuttur.

  Medikal uygulamaların kaç seans yaptırılması gerekir?
  • Medikal uygulamalar yöntemlerine bağlı olarak seans sayısı değişmektedir. Tek seansta tamamlanan işlemler olduğu gibi 5 – 6 seansta da tamamlanan işlemler vardır. 

    

  Dudak-Dolgusu

  Dudak
  Dolgusu

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/botoks-nedir.png

  Botoks
  Tedavisi

  Yüz
  Estetiği

  https://regenturkey.com/wp-content/uploads/2021/09/Fraksiyonel-Lazer-Tedavisi-1-1.jpg

  Lazer
  Tedavisi

  RegenTurkey

  Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.