Fotoğraflarda Nasıl Güzel Gülünür? Güzel Gülmenin Sırları

Kasım 21, 2021by Kaang0
fotograflarda-nasil-guzel-gulunur

Sosyal medyanın hayatın her anında olmasıyla birlikte kamera karşısına da her an çıkmaya hazır olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Bu durum herkesi endişelendirebilir ve özellikle de pek çok kişi gibi siz de fotoğraftaki halinizden memnun değilseniz. Gülüş tasarımı işlemleri, flaşlı ya da flaşsız tüm fotoğraflarda en güzel gülüşe sahip olmanıza yardımcı oluyor. Artık kamera gördüğünüzde kaçmanıza ya da gülüşünüzü saklamanıza gerek yok.

Gülüşünüzü Regen Clinic’e emanet edebilir ve siz de fotoğraf çekinirken poz hilelerinden birkaç tanesini öğrenebilirsiniz. Böylelikle en içten gülüşünüzle koyduğunuz fotoğraflar, sosyal medyada oldukça beğeni alacaktır.

 

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın Sırrı: Gülüşünüz

Aynanın karşısına geçip gülüş egzersizi yaparak ve farklı ifadeleri deneyerek bol bol selfie çekinmelisiniz. Böyle herhangi bir kamera açıldığında çalıştığınız güzel ve doğal gülüşünüzü hemen takınabilirsiniz. Ayrıca bizden de size bir tüyo: flaş patlamadan önce gülüşünüzü hazırlamalı ve yanaklarınız ve dudaklarınız dişlerinize yapışık kalmamalıdır.

Çekindiğiniz fotoğraflarda daha genç ve güzel görünmek istiyorsanız da dişlerinize beyazlatma işlemleri yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bronzlaşmış bir tenle kontrast oluşturacak beyaz bir gülüş, fotoğraflarınızı daha güzel bir hale getirecek ve size çok yakışacaktır. Diş eksikleriniz varsa bu durum da sizi endişelendirmesin. Herhangi bir sebepten eksilen dişleriniz için implant tedavisi yaptırabilirsiniz. Böylece dişlerinizi saklamadan dilediğiniz gibi gülümseyerek pozlarınızı verebilirsiniz.

Günümüzde gelişen teknolojiyle modern diş hekimliğinin sunduğu diş estetiği yöntemleri gülüşünüzde harikalar yaratarak güzel bir gülüşe sahip olmanıza olanak sağlıyor. Yamuk ya da üst üste binmiş dişleriniz için de diş teli tedavilerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ardından diş beyazlatma yöntemini de uygulatarak daha bakımlı ve doğal görünen dişlere sahip olabilirsiniz.

Fotoğraflarda gülüşünüzün daha güzel görünmesi için üst ön dişlerinizin kenarları, alt dudağınıza hafif değecek bir şekilde gülümseyin ve ardından fotoğraf çekinirken dilinizi de tam o dişlerin arkasına konumlandırın. Bu şekilde daha fazla dişiniz görünecek ve dişleriniz daha parlak ve büyük çıkacaktır. Bu hile aynı zamanda dudaklarınızın daha dolgun görünmesini de sağlayacaktır.

Fotoğraf çekinirken alt dişlerinizi göstermek için alt dudağınızı aşağı itmekten mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Aksi takdirde güzel görünmekten daha çok yüzünüzü ekşitmiş gibi görüneceksiniz.

 

Kamera Dostu: Makyaj

Fotoğraflarda daha pürüzsüz ve genç bir cilde sahip olmak için makyajın gücünü kullanmakta hiçbir kötülük yok. Rujunuzu seçerken mümkün oldukça mavi alt tonlu ve soğuk tonlardaki renklere yönelmelisiniz. Bu renkler dişlerinizi daha beyaz gösterecektir. Eğer turuncu ve mercan renklerini yönelirseniz dişlerinizi daha sarı çıkabilir. Fotoğraf çekerken kullanacağınız ışığı da, makyajınızı daha güzel bir şekilde ortaya koyacak şekilde ayarlamanız gerekir.

 

Son Adım: Poz Vermek

Doğrudan kameranın karşısında durmaktansa vücudunuzun bir tarafını kameradan hafifçe açılı konumlandırmak, daha iyi bir görüntü verecektir. Ayrıca fotoğraflarda bacaklarınızın daha uzun ve zayıf görünmesi için bacaklarınızı dizlerinizin hizasında çaprak tutabilir ya da dizleriniz bitişikken bir topuğunuzu yerden kaldırabilirsiniz.

Aslında fotoğraflarda güzel çıkmanın ve güzel gülmenin sırrı, hayatı ve kendini sevmektir. Böylece gülüşünüz daha doğal ve gerçekçi görünür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RegenTurkey

Siz değerli hastalarımız için diş tedavisi, estetik cerrahi, hücresel tedavi, medikal uygulamalar, plastik cerrahi alanlarında her zaman hizmetinizdeyiz.